About

cropped-finished-white.jpg

Oldhammer Weekend Poland. Co to jest?

Jest to impreza o tak naprawdę bardzo luźnej strukturze. W czasie trzech dni bedzie szansa zobaczyć i zagrać w gry, które już dawno zniknęły z powierzchni ziemi. Będzie Warhammer Fantasy Battle (edycje od 2. do 5.). Będzie Rogue Trader (1. edycja Warhammer 40k), Warmaster, Gorkamorka i Sigmar raczy wiedzieć co jeszcze…

W ten weekend odbędą jedno- i dwudniowe kampanie, jak i również krótkie gry dla ludzi z ograniczoną ilością czasu. Dla każdego coś miłego.

Impreza jest nastawiona na zabawę i wspominki. Nie koncentrujemy się za bardzo na rywalizacji oraz ścisłym przestrzeganiu podręcznikowych zasad (no cóż, powiedzmy sobie szczerze – kiedyś zasady pozostawiały wiele do życzenia, a mimo to się jakoś grało). Gramy bez ciśnienia i kwasów.

Ważna sprawa. TO NIE JEST TURNIEJ. Sportową mentalność zostawiamy za drzwiami;)

Gdzie i kiedy odbywa się impreza? (Where and when is it?)

13-15.10.2023, Warsaw, Poland

AdMech Club (map below)

Oldhammer Weekend Poland odbędzie się w warszawskim klubie Adeptus Mechanicus w dniach 30 września – 2 października 2022. Zaczynamy codziennie w piątek 13 października ok godz 12.00, kończymy w niedzielę 15 października ok godz. 16.00

Wejściówka: 40 PLN/dzień. Dla uczestników kampanii: 60 zł za udział w sobotniej kampanii lub 120zł za wszystkie 3 dni gry.

Adres: al. Krakowska 110/114/B27, 02-256 Warszawa