Painting Competition

paintig-competition-dwarf-1

W ramach Oldhammer Weekend Poland 2023 organizowany będzie  konkurs malarski.

Regulamin jest prosty. Przychodzisz na imprezę, zostawiasz figurki do oceny, a ludziska się radują że mogą obejrzeć fajne figurki. To właściwie było by tyle, ale wiadomo że trzeba w punktach paru wyszczególnić i doprecyzować co i jak. Zatem…

Regulamin

  1. Konkurs odbędzie się w sobotę 21 października 2023 roku w warszawskim klubie Adeptus Mechanicus w ramach Oldhammer Weekend Poland
  2. Do konkursu może przystąpić każdy kto osobiście pomalował zgłoszone figurki
  3. Do konkursu dopuszczone będą figurki wydane w XX wieku (do roku 2000 włącznie). Ramy czasowe Oldhammera rozszerzamy o całe lata 1990te, bez wdawania się w definicyjne spory;) Świadoma decyzja:).
  4. Przewidujemy wyjątki od punktu 3. Przypadki typu: figurki nowych niezależnych producentów w stylu ewidentnie oldhammerowym, czy figurki własnej produkcji. Lub cokolwiek co nam nie przyszło do głowy. Najlepiej napisać i się zapytać co jest dozwolone (email:gameofteavel[at]gmail[dot]com)
  5. Przewidywane są trzy kategorie: 1. Pojedynczy model 2. Duży model 3. oddział/drużyna/banda.  Bez podziału na SF/fantasy.
  6. Jedna osoba może zgłosić dowolną ilość figurek.
  7. Zgłoszenia figurek należy dokonać osobiście w dniu konkursu do godziny 14.00. Ogłoszenie wyników – godzina 16.00
  8. Pewnie coś jeszcze o czym zapomnieliśmy, ale sobie przypomnimy.

Pamiętajcie, że ten konkurs to nie jest w pełni profesjonalna sprawa. Cały Oldhammer Weekend Poland to impreza tworzona przez zapaleńców, pełna niedoróbek i dziurawa jak obrona Praag w czasie inwazji Chaosu. Podobnie jest z tym konkursem. Robimy go po to by na imprezie było jeszcze fajniej i bardziej malowniczo. Powagi sytuacji brak.

…i tak, przewidujemy nagrody, a wszystko dzięki hojności naszych sponsorów. Pełną listę z linkami możecie znaleźć tutaj: Sponsorzy. Ci goście są super. Szacuneczek!